FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)

Turbo Hile;

hilelerimize erişmek için ödeme yapmanız gereklidir, ücretsiz hile sunmamaktayız. Satışlarımız, ekibimizin hilelerimizi ve yazılımlarımızı tüm yönlerini geliştirmeye zaman ayırmasına ve sorun yaşarsanız destek sağlamaya zaman ayırmasına olanak tanır.

Turbo Hile;

Herkese açık hilelerin aksine, yazılımımızı sadece abonelerimize sunmaktayız.Serbest hilelerle karşılaştırıldığında çok az sayıda insan kullanmaktadır. Bu nedenle, yazılımımız hile karşıtı şirketler için zor bir hedeftir. Ayrıca, veritabanımız hilelerinizi güvenli bir şekilde yüklemesini sağlar ve hile önleme sistemlerinden kaçınır. Hilelerimize yeni önlemler ekleyip eklemediğine bakılmaksızın, kaynaklarımızın çoğunu yazılımımızı korumaya adadık.

Turbo Hile;

Bilgisayarınıza yüklediğiniz yazılıma dikkat etmenizi önemle tavsiye ederiz. Bir geliştirme ekibi ile ücretli yazılım sunuyoruz ve web sitemizi, forumumuzu ve yazılımımızı geliştirmek için uzun saatler geçirdik. Abonelikleri, herhangi bir büyük dolandırıcılık işlemini desteklemeyen tanınmış bir ödeme sağlayıcısı olan iyzico üzerinden satıyoruz.Kısaca yazılımlarımız herhangi bir virüs içermemektedir. Çoğu durumda, virüslü programlar, indirmelerini en üst düzeye çıkarmak için youtube, forum siteleri ve dosya paylaşımlı sitelere koyarak ücretsiz olarak yayarlar ve böylece kolayca bilgisayarlarınıza sızarlar. Bu, ziyaretçilerin yalnızca bir bölümünün satın almayı seçeceği ücretli bir hile satmaktan çok daha etkilidir.

Turbo Hile;

Satın aldığınız yazılımı indirebilmek için HAVALE İLE ÖDEME YAPTIYSANIZ ! İlk olarak havale bildirim formu doldurmanız gereklidir.Ödemeniz kontrol edildikten hemen sonra mail üzerinden yada discord sunucumuzdan hilenizi hemen teslim alabilirsiniz. Aynı şekilde kredi kartı ile ödeme yapan kullanıcılarımızda hilelerini discord sunucumuza gelip hemen teslim alabilirler.

Turbo Hile;

Siz değerli abonelerimiz için geri ödeme politikamız var. Hile özelliklerimizi görmek için lütfen web sitemizi kontrol edin, böylece ne satın aldığınızı tam olarak anlayabilirsiniz. Satın almadan önce ne alacağınız konusunda net olmaya çalışıyoruz, böylece satın alma işleminiz beklentilerinize uyuyor. Uygun olduğunu kabul edersek, kendi takdirimize bağlı olarak geri ödeme yapacağız. Örneğin, yinelenen ödemeleri ve benzer durumları iade edeceğiz.

Turbo Hile;

Kimlik doğrulama sistemimiz, kişisel bilgisayarınızın donanımı ve işletim sistemi için bir HWID üreten ve hesabınızı buna bağlayan bir HWID (donanım kimliği) sistemi kullanır. Bu, hilenize yalnızca bağlı olduğu bilgisayarda erişebileceğiniz anlamına gelir, ancak IP fark etmez (dinamik IPS'li veya seyahat edenler için). Hile ayrı bir bilgisayarda kullanmak için, HWID'nizi başlatıcı üzerinden sıfırlamanız gerekecektir. Wallhax hesabı başına yalnızca bir PC'yi destekliyoruz ve yeni donanım, yazılım veya dizüstü bilgisayarınızı normal PC'niz yerine aldığınız bir tatil gibi nadiren sıfırlamalar için ayda başlatıcı üzerinden iki sıfırlama sunuyoruz.

Turbo Hile;

Çevrimiçi oyunlarda hilelere neredeyse her zaman izin verilmez, bu nedenle hesabınızın her zaman devre dışı bırakılma riski vardır. Hilelerimiz oyunlar veya kullandıkları anti-cheat sistemleri tarafından algılanmayacak şekilde güncellenirken, hilelerimiz de tespit edilemez, yani bir oyun geliştiricisi veya hile karşıtı sağlayıcı bunları bulmak için çok uyumlu bir çaba gösterdiğinde tespit edilebilir. Hilelerimizin hile karşıtı sağlayıcılara karşı çok iyi bir kaydı olmasına rağmen, hile yaparken asla% 100 güvende değilsiniz ve kaybetmeyi göze alamayacağınız herhangi bir oyun hesabıyla hile kullanmamalısınız. Daha yakın zamanlarda şirketler, oyunlarına Fairfight gibi sistemleri uygulamaya başlamış ve olası hileleri bulmak için sunucu istatistik analizini kullanmışlardır. Ne yazık ki, dolandırıcı olma olasılığınızı belirlemek için öldürme, ölüm, doğruluk, puan ve diğer metrikler gibi temel bilgileri kullandığı için bu tür izlemeye karşı korumanın mükemmel bir yolu yoktur. Sizi tamamen bu sisteme karşı koruyamayız, ancak hilelerimiz, kesinlikle tespit edilmez ve hileyi kullanamadan ban yemezsiniz.

Turbo Hile;

Şu anda birçok oyun 64 bit mimaride geliştirilirken, geçmişte neredeyse tüm uygulamalar 32 bit mimari için geliştirildi. Oyunları 64 bit mimariyle çalıştırabilmeniz için 64 bit sistem olan bir işletim sisteminizin olması gerekir ve Windows 7 ve Windows 8'in en yaygın sürümleri 64 bit sürümleridir. Artık daha fazla oyun sadece 64 bit mimariyi destekliyor, yani 64 bit işletim sistemine sahip olmanız gerekiyor. Bu, bilgisayar korsanlarımız için de geçerlidir. Bir oyun 64-bit olarak geliştirilirse, hackimiz de 64-bit olarak geliştirilir. Yani, bilmeniz gereken tek şey, işletim sisteminizin 64 bit olup olmadığı, sadece 64 bit hilelerimizi çalıştırabileceğinizi bilmek.

TOP