PUBG Mobile’dan yeni Mad Miramar önerisi!

/ / Genel, PUBG

PUBG Mobile için geçenlerde yeni bir güncelleme geldi. Mobil oyun yeni güncellemesiyle birlikte Mad Miramar adını aldı. Miramar haritasının geliştirilmesi ve birçok yeni eşyaya ek olarak bu güncellemede oyuncular için PUBG Mobile ekibinin bir tavsiyesi bulunuyor. PUBG Mobile Mad Miramar otomat önerisi!

Geliştirilmiş bir Miramar haritası ile oyunseverlerin karşısına çıkan PUBG Mobile, Miramar haritasının ikinci versiyonunda bizleri farklı yarış modları ve farklı rampalar ile karşıladı. Haritada genel anlamda görsel değişiklikler de yaşanmıştı. Oyun her yeni güncellemesiyle birlikte oyunculara yeni özellikler sunuyor.

Bunun yanında oyunseverler PUBG Mobile’ı hileciler noktasında atmadığı adımlar noktasında eleştiriyor olsa da PUBG MObile resmi Twitter sayfasında yeni bir Mad Miramar önerisi paylaştı. Kısa bir animasyonla oyunun içinde bulunan otomatlara oyuncuların zarar vermemesi gerektiğini vurgulayan PUBG Mobile ekibi, eğlenceli klip ile durumu anlatıyor.

Bilmeyenler için oyun içi otomatlar, oyuncuların sağlıklarını iyileştirmek için alabilecekleri enerji içeceklerine yer veriyor. Oyuncular için gizli bir özelliği vurgulayan şirket, oyuncuların Miramar haritasında otomatlara saldırmaması gerektiğini söylüyor. Otomatlar Miramar haritasındaki en son güncelleme ile eklendi.

Otomatlara sinirlenen oyuncular eğer bu otomatlara saldırırsa otomat ses çıkartmaya, ötmeye başlıyor. Bu ise düşmanların ekibin başına toplanması demek oluyor. Bu nedenle otomatlar size adil davranmıyorsa bile onlara elinizdeki silahla vurmayın! Ama diyorsanız ki biz rakiplerimizi bu şekilde bulunduğumuz yere çekip haklarız, o zaman bu da işler bir taktik haline gelebilir.

You must be logged in to post a comment.