FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Hakkımızda

TurboHile, dünyanın dört bir yanından uluslararası bir ekip, birçok şapka takan bir ekip tarafından yönetiliyor. Birçoğumuz programlama, tasarım ve pazarlamaya, web geliştirmeye ve daha fazlasına kadar birçok alanda yetenekliyiz.

TurboHile, kullanıcının güvenliğine vurgu yapan uygun fiyatlı özel hileler sunan bir site oluşturmak amacıyla kuruldu. Birçok site, her hafta veya ayda birden fazla kez hile tespit etse de, size her gün bir oyun hesabına mal olmayan çok daha güvenli hileler sunmayı amaçlıyoruz.

Wallhax ekibinin her üyesi, ister yazılım geliştiriyor ister bir oyun motorunu kullanıyor, zengin multimedya grafikleri ve videoları yapıyor ya da toplulukla etkileşime giriyorsa yaptığımız işin tadını çıkarıyor. Amacımız, bir işten daha fazlasını, ancak zaman içinde ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam eden bir topluluk ve gelişen hizmet oluşturmaktır.

TurboHile'ye hoş geldiniz, umarım kalmaya karar verirsiniz!

ADMİN

Web&Graphic Designer / Programmer

BUNNY

KIDEMLİ MODERATÖR

BUNNY, hevesli bir oyuncu, turbohile ve topluluk yönetimimizin yüzünün bir parçası haline gelen TURBO HİLE topluluğunun bir üyesidir. Bunny taglarına dikkat !

EKİP ÜYESİ ARANIYOR !

YAZILIMCI

Gelişmeye devam eden Turbo Hile Ekip arkadaşlarını arıyor. Takım çalışmasını yatkın eğlenmeyi ve bilgisayar başında vakit geçirmeyi seven. Yazılım programlama bilgisine sahip ekip arkadaşları bizlere kariyer sayfamızdan ulaşabilir :)

TOP