FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

ESP Nedir ?

ESP (Ekstra Duyusal Algı) hileleri, duvarlarda ve arazide nesneleri, NPC'leri veya oyuncuları görmek için çevrimiçi oyunlarda üstünlük verir. Bu özellik, oyuncu adları, sağlık, aradıkları yer ve çok daha fazlası gibi bilgileri görüntüleyebilir. ESP'yi kullanarak diğer oyuncuları avlayın, battle royale tipi oyunlarda kullanın veya kolay bir öldürme sağlamak için sağlığını kontrol ederek daha zayıf oyuncuları hedefleyin.Kısaca wallhack :)

ESP Hangi Oyunlarda Kullanmalısınız?

Genel olarak, rakibinizin bulunduğu yere ilişkin bilginin veya onları ilk görmenin bir savaş karşılaşması için önemli bir fark yarattığı çok oyunculu FPS oyunlarında hile yapmanın en büyük avantajını göreceksiniz.

ESP Hileleri Kullanmak Güvenli mi?

Çok oyunculu oyunlarda ESP kullanıyorsanız, genellikle bu oyunun kurallarına aykırıdır ve bu nedenle hile yaptığınız oyun geliştiricileri tarafından keşfedilirse yasaklanma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Ancak bu, yakalanacağınız anlamına gelmez. Çoğu ESP hilesi geliştiriciler tarafından asla keşfedilmez ve en azından diğer oyuncular tarafından bariz bir şekilde vurmadığınızı varsayarsak, hilelerimizi aylarca kullanarak eğlenebilirsiniz.

TOP